OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Okruh Františka Bartoše 29. – 30. 6. 2019

Připravujeme pro vás 11. ročník, ve kterém se můžete opět těšit na sportovní výkony jezdců tříd do 600, Twin, Supermono, 125GP, 125 SP a 250 CCR. Tyto třídy ještě doplní oblíbený závod sajdkár a kategorie Klasik. Už pošesté bude Okruh Františka Bartoše součásti mistrovství České republiky a zároveň Ostrava – Radvanice se stane hostitelem finálových závodů Twin a Supermono.

Tak jako každoročně, i pro 11 ročník chceme divákům představit ty nejúspěšnější jezdce uplynulých let, jako Richarda Bílého, Víťu Hatana, Libora Kamenického, Patrika Koláře, Petra Košťála, Petra Kunze, Jirku Obtulowicze, Richarda Sedláka, Martina Sedla, Miro Slobodu, Marka Stibora, Marka Vránu, Edo Wernera, Daniela Zoernwega a spoustu dalších. Záštitu nad závodem převzali hejtman Moravskoslezského kraje Prof. Ing. Ivo Vondrák CSc., Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D. - náměstkyně primátora města Ostravy a starosta městského obvodu Radvanice a Bartovice Bc. Aleš Boháč, MBA.

.

.

PODÍVEJTE SE NA SOUHRN OKAMŽIKŮ Z MINULÉHO ROČNÍKU.