OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ADRESA PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠEK

RABA MOTOSPORT o.s.
Paculova 10
716 00 Ostrava – Radvanice

Email pro zasílání přihlášek: raba.motosport@centrum.cz

Přihláška v české verzi ke stažení zde: Přihláška

Application form in English and German for download here: Application

 

 

PŘIHLÁŠKA

Pole označená * jsou povinná.

U položek jež vyžadují vyplnění a vy nemáte co napsat, stačí vepsat "nemám".

SPONZOR:

MOTOCYKL:

Razítko a podpis FNM


Jezdec podpisem na přihlášce stvrzuje, že je pojištěn v souladu s řády FMS AČR, FIM Europe či FIM (podle typu podniku) na částky v nich pro sezónu 2019 uvedené.
Účastník závodu definovaný článkem 60.1 VSŘ FMS AČR zprošťuje na oficiálním podniku FMNR, pořadatele a činovníky, jejich zaměstnance, pomocníky a zástupce jakékoliv zodpovědnosti za ztrátu, škodu nebo zranění, které se mu může přihodit v průběhu závodu při oficiálním podniku nebo tréninku pro tento podnik, tak jak je uvedeno v čl. 110.3 Všeobecného sportovního řádu FMS AČR.
Kromě toho, účastník přebírá zodpovědnost a potvrzuje FMNR, pořadatelům a činovníkům, jejich zaměstnancům, pomocníkům a zástupcům svojí plnou zodpovědnost vůči třetí straně za ztrátu, škodu nebo zranění, za které je částečně nebo plně zodpovědný.
V případě, že se v průběhu podniku přihodí nebo zjistí zranění, resp. v případě, že charakter zranění vyžaduje vyšetření schopnosti pokračovat v motocyklovém podniku, podepsaný - vědom si nebezpečí ohrožení třetí strany - zbavuje lékaře jejich povinnosti zachovávat lékařské tajemství vůči FMNR, resp. vůči zodpovědným činovníkům (lékař podniku, ředitel podniku, sportovní komisař), pracujícím na podniku.


Jsem nováček:
*


Uzávěrka přihlášek: 17.6.2019

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

 


Váše přihláška bude potvrzena do Vaší emailové schránky. V případě, že neobdržíte potvrzovací email kontaktujte nás na lince 732 387 120.