OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Stále makáme a máme pro vás další zpestření víkendových závodů a to v podobě klubového Dragu na stánku Hells Angels MC Ostrava Bohemia. Drag bude k vidění také v polední pauze v prostorách startu a cíle.

Co to vlastně Drag je? 

HAMC  BOHEMIA - OSTRAVA  Drag Maschine

Motocykl je zkonstruován  pro závody dragsterů v šampionátech  třídy Modified Street Twin - dragster vybavený dvouválcovým motorem pocházejícím ze sériové výroby. Úpravy strojů se řídí Všeobecnými technickými předpisy pro dragstery a Technickými předpisy pro třídu Modified Street Twin. Povolené palivo je pouze benzin. Motor může být libovolně upravován, může být použit kompresor, turbo , oxid dusný. Rám může být speciální výroby nebo sériový - upravený. Hlavním omezením je použití pneumatik pro běžný silniční provoz se vzorkem.

Více info na : https://www.kkmotorcycles.cz/

Při stavbě tohoto motocyklu bylo využito dlouhodobých  zkušeností v dragsterovém sportu a ladění motorů Harley-Davidson. Motocykl je konkurence schopný i v mistrovských  šampionátech, např. Holandska, Maďarska, Anglie.

HAMC Racing Team BOHEMIA - OSTRAVA je držitelem Mistrovského titulu ČR a rekordu v dané třídě.