OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

TISK/PRESS, FOTO, TV/ROZHLAS

Volný pohyb po závodním okruhu i v zázemí mají pouze řádně akreditovaní novináři a fotografové, kteří budou viditelně označeni pro rozlišení od ostatních účastníků závodu.

Udělení akreditace je plně v kompetenci pořadatele závodu.

Podmínkou akreditace není novinářský průkaz, pokud akreditovaná osoba využívá získaný fotografický nebo filmový materiál k žurnalistickým účelům, k propagaci Okruhu Františka Bartoše nebo k prezentaci statutárního města Ostrava.

Proto je vhodné k žádosti o akreditaci přiložit publikované články, fotografie nebo výčet materiálů, ve kterých autor zmiňuje Okruh Františka Bartoše a datum jeho konání.

Vyzvednutí akreditace a reflexní vesty na kauci je možné v sekretariátu závodu, který je umístěn v parkovišti závodních strojů.

Termín vyzvednutí akreditace začíná v pátek 10. července 2015 od 15 hodin po celou dobu trvání akce.

Všichni akreditovaní se zúčastní závodu na vlastní nebezpečí a dodržují bezpečnostní pokyny platné pro diváky.

Podpisem na žádosti o akreditaci žadatelé doloží, že se zúčastní tréninku a závodu na vlastní nebezpečí, žádost je nutné podepsat osobně, nikoliv v zastoupení.

Akreditační formulář ke stažení zde:

AKREDITACE